Branik per golf 4

Shitet nga: adnan 25 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes tre branik per golf 4 dy jan te part nja i mramt jan kan ne qet golf te montum siq po shihet edhe ne foto branikt jan ne gjendje te rregull i mrami asht ne parangjyr a dy te part jan me ngjyr te kuqe dy te part kan nevoj veq per pak permisime edhe me i ngjyros a i mramti veq ngjyren bojm ndrrim edhe me branik te par per golf 4 jo sport po nermal ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim