EXTRA rumus

Shitet nga: valtrim 12 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shitet rumus plus katalizator direkt prej motori ne gjendje te rregullt sidhe kan vendin qe tbehen me 4 uspuha shiten per bmw 5 series e39 ndrim me fellne 15 per vw cadyy ju mirpresim ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim