shtaga per skija BLIZZARD

Shitet nga: sahit 18 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes shtagat per ski te sapo ardhura nga austria me firmen BLIZZARD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim