AGREGAT 8KW GJERMAN

Shitet nga: metush 20 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Shitet agregati gjerman originall 8kw benzin ne gjendje perfekte trefazor dhe monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim