Me marrveshje pjesë:Seat Terro, dhe Shkoda felicia

Shitet nga: vali 16 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Shes pjesët për Seat terro: shasia + Ndrruesi shpejtsive + anllaseri + llamella + 2-zglloba,

Shes Motorin e Shkoda felicia 1.4 benzin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim