Shes lladnjakin per vetur si dhe perfercus (paja..

Shitet nga: ---- 15 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Të tjera
Shes lladnjakin per vetur ne gjendje te rregull si bashk me fluter dhe perfercus njo asht 750 Wat veq 1 dalje si dhe tjetra 600wat 4 dalje 4X150 ose 2X300 si dhe tjetra osht 260wat ne gjendje te rregullt per info mund te lajmroheni ne mob ose viber flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim