Fiat dukato 1.9 tdi kamjoeta ka edhe kranin bojm..

Shitet nga: privat 18 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes kamjoneten fiat dukato kamjoneta esht qekjo ne foto esht 1.9 turbo dizell dhe ka kranin per ngarkes te mjeteve kamjoneta ka prekolicen me gjersi 2 metra e gjatsi ka 3.10.m te interesuarit mund te lajmrohuni ne nr e telit 044533180 jumirpresim bojm edhe ndrrime si mjete te bujqesis lop e sene tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim