Ford Transit 2.5 turbo dizel -99

Shitet nga: Laurat 03 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Viti
Shitet kombi Ford Transit 2.5 Turbo Diesel ne gjendje shume te mire. Kombi nuk ka korizion askund dhe shum mire. Shpenzimet ne rruge lokale i ka 8.3l ne 100km qe e kom mat vet. serviset e kryera te gjitha. nuk ka nevoje per asnje investim . Rexhistrim ka edhe 7 muaj. Eshte Abs dhe ka air bag. Vollanti hidraulik. Eshte ne emrin tem dhe garantoj si per dokumenta ashtu edhe per punen e keti kombi. Arsyeja pse e shes eshte se nuk po me duhet. Pres oferta serioze. Kombi gjindet ne Fshatin Budrike. Hipotek nuk eshte. Pershendetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim