Kamijonete Mercedes emb 100 dizel -89

Shitet nga: zenun tafa 03 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Viti
shes kamioneten mercedes emb 100 dizell kamioneta posedom rimorkio alumini 180x315 goma te reja posedo carad te re por ne foto nuk e ka te muntuar rks 3 muaj regjistrim dhe punon ne menyr perfekte 044 244698 si dhe vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim