Kamjonet VW T2 -86

Shitet nga: Ermir 12 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Viti
Kamjoneta ne gjendje te rregullt regjistrim deri ne muajin e 7
Motorri 1.9 dizell pe me shum informata konaktoni ne numrin +37745352903 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim