Kombi VW T2 benzin gas 8+1 ulse -84

Shitet nga: Naser 07 Jan 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Viti
Shes kombi VW T2 i vitit 1984 benzin+gas ne gjendje te mir teknike. Regjistrim deri ne dhjetor 2018 . I servisum dhe motorin e nderrum shum te mir,me kompresion shum te mir dhe pa hargjim te vajit .Karoserija me disa gervishje te vogla por pa korezion te madh siq mund te shihet edhe ne foto. Te gjithe te interesuarit te lajmrohen ne kete numer tel.004915772673380 poashtu edhe ne VIBER.
Bajm edhe nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim