Kamjoneta Mercedes 412

Shitet nga: Liridoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoneta Mercedes 412 me Dogan I posa ardhur ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim