2012 Bobcat E26

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
320 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim