Agregati 125 Kw

Shitet nga: Liridoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet agregati Me motorr kaminx 125 kw i ardhur nga zvicrra. Tele viber 0041787002589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim