Bager

Shitet nga: Hasani 06 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 509 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet dhe ndrohet
Bageri esht ne gjendje prefekte me te xhitha funksionale viti 93 i gatshum per pun investim 0
Ndrrim mase shumti me konveno skip
Ose me naj vetur
Qmimin sipas marrveshjes
Gabim viti Vushtrri gjindet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim