Bager 1.5 ton kubota 1996

Shitet nga: sadiki 18 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bageri ne gjendje te mir posedon tri korpa per ma shum info lajmrohu ne numrin e telefonit ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim