Buldozer • Hanomag K8

Shitet nga: Agim Ajvazi 02 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
• Buldozeri është në gjendje të mirë, për më shumë info na kontaktoni.

• I kemi edhe dy buldozerë të tjerë në shitje:
Njëri është ai që shihet në foto, - Case 1150 - shpalljen e të cilit e gjeni në këtë vegëz: http://goo.gl/s4EgJi;
Dhe një TG 200, të cilin e gjeni në këtë vegëzën tjetër: http://goo.gl/RDSqdy;

• Gjithashtu punojmë me ta, bëjmë rrafshime dhe punë të tjera. Buldozeri jepet edhe me qira.

• Shiten edhe mjetet tjera që shihen në foto.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Buldozerët e tjerë, mjetet tjera qe shihen nëpër foto dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.

Tags: gjon dir xhon deer der Bager kobelco kobelko kobellko kobellco rrote rrot rrota zingjire zingjir zinxhir zinxhire singjire singjir sinxhir sinxhire caterpillar cat caterpilar buldozer bulldozer bulldozher bulduzer bullduzer bullduzher buldozher bulldozher per bagere kamion scania scani skania skani greifer graifer grajfer man mercedes rimorkio prokolice prokolic prekolice prekolic prikolice prikolic prikolica paleta palet pllug pllugjj bor bore piruner vilushkar vilushk vilushke velushke velushk velushkar pirun pirrun pirunjer pirrunjer pirungrites pirrungrites pirunngrites pirrunngrites traktor ford massey ferguson fergusan fendt sanak kiper me kran me sajle sajlle sajlash sajllash grabber ekskavator eskavator ekskavatore eskavatore eskavatori ekskavatori excavator prekolica prokolica komatcu komatsu komacu shitet volvo same poclain rampe ramp rampa alumini alumin daewoo daewoo kamijon kamian airman kamijan kamjon kamjan motor palfinger pneumatik hidraulik pneumatic mator motorr matorr mator maqin zeppelin zepelin zeplin xepelin cepelin maqine maqina makin makine makina makinat kabine kabin kabina imt buhrer trraktor traktorr trraktorr herkules sanik mitsubishi mitcubishi micubishi I sapo ardhur nga ch zvicrra zvicra gjermania gjermonia mitsubish daewoo daevo daevoo mitcubish micubish turbo dizel diesel dizell klipa klip case john deere new holland ngjeshes nxheshes rruge isuzu nissan nisan renault toyota volkswagen defender agim ajvazi hyundai kia for sale ne shitje setra fuso iveko iveco daff daf pollosovine pollosovin pollosovina traktorit pjese pjes pjesa ngarkues ngarkus narkues narkus vw volkswagen wv wolksvagen dumper damper domper minibager mini bagera te i vogel liebherr liebher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim