CAT 308C 8 ton viti 2008 SPECIAL

Shitet nga: Agim 18 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri ne gjendje te mir pune
ore pune 3000h
viti 2008
Me krah rrotullus special per miniera tunelle kanalle e pune te ndryshme qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim