Fait Fiorinio

Shitet nga: Sadik 22 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet fiat fiorinio dizell 1.7 ka goma a tmira per ti pare edhe makinat tona te tjera shtyp ket numer"044496930"ne rubriken qfar kerkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim