Ford Transit 2.5 Diesel

Shitet nga: Imri 02 Jan 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin Ford Transit 2.5 Diesel , eshte ne gjendje shume te mire , punon mire dhe eshte i cregjistruar me kohe.Kontaktoni per me shume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim