Gomat per Ngarkues

Shitet nga: Liridoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten gumat per ngarkues 26.5-25. si dhe 23.5-25 posa ardhur nga jashti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim