Iveco 35-10

Shitet nga: Metush Bajrami 24 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Iveco 35-10
Viti i prodhimit: 1989
I ardhur nga Zvicra i doganuar qe 7 vite por i pa regjistruar
Lenda djegse naftë
Qmimi me marrveshje boj edhe ndrrim
Per me shum info: 044288043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim