Iveko 3510

Shitet nga: Murat 22 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin iveko turbo dizel ne gjemdje te mir teknike. Ndrrim i mundshem me kamion ma te madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim