Kamijonete VW T4

Shitet nga: Pajazit 02 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta 1.9 asht ne gjendje te mir i regjistrum me 19.11.2015 teri me 18.11.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim