Kamion Elte

Shitet nga: Mustaf jahiri 17 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion Elte, kamioni esht ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur.
Qmimi Sipas marrveshjes dhe bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim