Kamion Mercedes

Shitet nga: Endrit 09 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion shum i mir i rujton 809 goma treja 4.70 centimetra saniki kamioni ngjendje t rregullt osht arsyja qe po e shes osht se kom ble kombi bojm ndrrim edhe me vetura per meshum informata kontaktoni ne numrin 045-654-021 ose 045-620-879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim