Kamion ford disell

Shitet nga: kemajl 26 Sht 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 89 disell cmimin sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim