Kamioneta

Shitet nga: kamioneta 19 Gsh 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta Kiper

Pa dogane....punon shume mire

Tip top

Me marreveshje....bej nderrim me najsen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim