Kamionete Transportuese

Shitet nga: NILI 07 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionete Transportuese e tipit IVECO 2.8 D , VITI 2000 , Ne gjendje te shkelqyshme. Kapaciteti i bartjes 1500 KG ne rimorkio , Terjeqje ne kuke deri 2500 KG. KM : 139000 km te kaluara,i ardhur nga zvicra.Shih Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim