Kamionete

Shitet nga: Mifail 11 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta e sa po ardhur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim