Kamioni

Shitet nga: Liridon Dje 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni MAN modeli 35 372 viti prodhimit 1992 allrad. ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim