Kamipnet t4 iregjistruar deri. Ne. Muajin. E 8

Shitet nga: Esad 10 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet t4 shum ne gjendje te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim