Kamjon volvo

Shitet nga: sinan 07 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjon volvo 1998 boj ndrrim me kamjonet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim