Kamjonter T2

Shitet nga: Ermir 30 Maj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 700 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te mir motorin e ka te ndrruar motorin e ka golf 3shit 1.9 disel . Serviisin e ka krejt gomat e reja te dimrit
Rexhistrim 10 muj
Personi qe e ka nemer tvetin jeton nzvicer kur te vjen aj nkosov mundeni me bart ne emer tuaj
Te interesuarit mun te kontaktoj ne numrin +37745600590 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim