Kerkoj KAMION KOMPENZIM ME KONSTRUKSION METALIK

Shitet nga: Rama 27 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj KAMION KOMPENZIM ME KONSTRUKSION METALIK me ose pa kran nr viber +37744771736
konstruksioni i prodhohet dhe montohet i ri me dimensione te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim