Kombe VW LT

Shitet nga: Izja 24 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet VW-LT viti prodhimit 2006. 2.5 TDI qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim