Kombi lt

Shitet nga: besi 06 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendeje shum te mire teknike 2.5 tdi regjistrim 10 muje beje edhe ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim