Kombi lt

Shitet nga: besi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ahes kombin lt ne gjendeje shum te mire regjistrim 10 muje ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim