Man 150 viti prodhimit 1988

Shitet nga: Faredin 08 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 150 eshte i rujatur ne gjendje shum te mir i pa regjistruar por eshte i qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim