Maqin per lakimin e armatures

Shitet nga: Bleart Dragobuzhda 06 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ben lakimin e armatures prej fi 4 deri fi 16
Bej ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim