Mercedes 2.2 cdi 115 u shit flm merr jep

Shitet nga: Arben 18 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes- benz vito 2.2 cdi 115,
110kw-150ps
Posedon:gjama elektronik ,airbag,abs,klim,4 goma te reja C etj.
Automheti esht ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit:044 118 265
/044688042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim