Mercedes 8.14 kiper

Shitet nga: sadik 22 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjani 8.14 kiper I qlajmrum ka goma tmiraPer ti par edhe makinat tona te tjera.shkruaj let numer me rubriken qfar kerkon"044496930"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim