shitet

Shitet nga: hazir ilazi 15 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-40
Shiesim makinen pe terheqjen e e bagerav makinav e tjera shum e ruajtur siq po shihet edhe ne foto per me shum informita na kontaktoni ne numrin me posht falminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim