Sprinter 311 me friz

Shitet nga: Luan 05 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet sprinter 311 viti 2003 me dogan prej zvicrres me friz deri -40 grad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim