Mercedes vito

Shitet nga: Rexha drobesh 12 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shitet urgjent mercedes vito 115 i ardhur nga zvicra viti 2006 pa targa. Pres blers serioz urgjent urgjent....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim