Mercedes Vito -01 i regjistruar 10 muaj regjistri

Shitet nga: danush 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Vito 2001 i regjistruar 10 muaj regjistrim
eshte i ruajtur shum pa asnji defekt tip top mundsi ndrrimime naj vetur ma te shtrejt me 5 ose 7 ulse.
arsya e shitjes kam kombin tjeter.po me duhet nji vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim