Mercedes kiper iardhur nga austrija 4600euro

Shitet nga: Veton 09 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes kiper iardhur nga austrija 4600euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim