Mercedes mb100

Shitet nga: Luan 28 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi mercedes mb100 dizell 2.4 rigjistrim deri me 17-08-2017 me guma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim