Mercedes sprinter

Shitet nga: Arton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoneta Mercedes sprinter ngjendje te mir 7 ulse rks deri ne maj 2016 310 dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim