Mercedes-vito 2.2 cdi

Shitet nga: beni 20 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz vito 2,2 cdi
abs,airbag,central,
ka 2 qelsa.
viti 2004,ka 142 000 km,me liber servisi
esht i pa doganuar,i posa ardhen nga zvicera.
esht ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim